HİZMETLER

Global Teknik

Ekran görüntüsü 2023-06-26 132851_760x530

Kurulduğu 2015 yılından beri sanayicinin ve gemi sektörünün her zaman yanında bulunan, onlarla ortaklığı prensip haline getirmiş olan şirketimiz, geçmişten günümüze gerek müşterilerine sunduğu hizmet ve fiyat prensibi, gerekse her zaman arkasında durduğu ürün kalitesi ile daima sektöründe öncü olmuştur.  

Sanayicinin, teknik hırdavat talebinde yaşamış olduğu sıkıntıları giderecek bir tedarikçi firma olarak başladığı hizmetlerine her geçen gün artan taleplere karşılık vermek ve uzun vadede yaşanabilecek sorunları gidermek amacıyla sanayicinin her ihtiyacı için tek adres olmayı hedef edindiğinden ürün portföyüne nalburiye, teknik hırdavat, makine grupları, cıvata ve iş güvenliği kaynak ekipmanları ve her türlü paslanmaz bağlantı malzemelerini de eklemiştir.

Şirket bünyesinde her zaman sonuna kadar arkasında durabileceğimiz, kalitesinden ödün vermeyen, teknik desteğini ve eğitimini sağlayabileceğimiz markaları barındıran şirketimiz, bu sayede her müşterimizin güvenini kazanmış ve onlara hep yenilikler kazandırmıştır. KOCAELİ GÖLCÜK SERBEST BÖLGE ve TERSANELER bölgesi 1.000 m2 kapalı alanında 8 adet servis aracı ile hizmet vermekteyiz.